גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
ציפוי והשחזת גלילי גומי

ציפוי והשחזת גלילי גומי

Roll Covering & Grinding

חברת קצב מוצרי גומי טכניים בע"מ מבצעת ציפוי והשחזת גלילי גומי וגומי- סיליקוני תוך שימוש במבחר עשיר של תערובות גומי באיכות הגבוהה ביותר.

התערובות מיובאות ממקורות שונים באירופה, אשר התמחותם הינה ייצור תערובות לתעשיית הגלילים בפרט. לרשותכם מגוון רחב של תערובות בסוגים, קשיים וצבעים שונים. כל התערובות מאוחסנות בקירור עד מועד השימוש בהן. הודות לידע מקצועי עשיר, אנו מבצעים גם אפיון מוצר עבור הלקוח, על מנת להתאים עבורו את תערובת הגומי אשר תספק את המענה הטוב ביותר לאפליקציה עבורה משמש הגליל.

גימור השטח של הגלילים מותאם גם הוא לפי אפיון המוצר וצרכי הלקוח, ומבוצע באמצעות ציוד CNC ומחרטות להב חמה המציעים מגוון רחב של גימורים, בכלל זה השחזה מקבילה, בומבז', שוקולד, חריצים ספירליים, השחזה קונית, מדרגות, חריצים אורכיים ואפשרויות גימור ייחודיות.

חברת קצב משרתת מגוון רחב של תעשיות, ביניהן תעשיית אריזות גמישות, נייר וקרטון, למינציה, יריעות מזון, חקלאות ותעשייה, נגרות - מורחות דבק וציפוי פרופילי עץ, מכונות ליטוש, מעגלים מודפסים, טקסטיל, עור, זכוכית, תופים למסוע ועוד.

בנוסף, אנו מציעים רצועות ויריעות לציפוי גלילים ותופים בהדבקה קרה בשטח המפעל לשימושים שונים כגון סרט P.V.C  ליצירת חיכוך, ציפוי שעם, ויריעות גומי מחורץ ®TIP TOP העמידות בשחיקה גבוהה לשימוש בתופי מסועים ומעליות.

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה

השארת פרטים מהווה הסכמה לקבלת חומר פרסומי.

בין לקוחותינו