גלילים

ייצור, ציפוי והשחזת גלילים:

חברת קצב מוצרי גומי טכניים בע"מ מתמחה בציפוי והשחזת גלילי גומי וגומי- סיליקוני תוך שימוש במבחר עשיר של תערובות גומי באיכות הגבוהה ביותר. התערובות מיובאות ממקורות שונים באירופה, אשר התמחותם הינה ייצור תערובות לתעשיית הגלילים בפרט. הודות לידע מקצועי עשיר, אנו מבצעים גם אפיון מוצר עבור הלקוח, על מנת להתאים עבורו את תערובת הגומי אשר תספק את המענה הטוב ביותר לאפליקציה עבורה משמש הגליל. גימור השטח של הגלילים מותאם גם הוא לפי אפיון המוצר וצרכי הלקוח, ומבוצע באמצעות ציוד CNC ומחרטות להב חמה המציעים מגוון רחב של גימורים, בכלל זה השחזה מקבילה, בומבז', שוקולד, חריצים ספירליים, השחזה קונית, מדרגות, חריצים אורכיים ואפשרויות גימור ייחודיות.

המפעל משרת תעשיות רבות ומגוונות ביניהן: תעשיית דפוס הפלקסו, שקע ודיגיטלי, אריזות גמישות, נייר וקרטון, למינציה, יריעות מזון, יריעות לחקלאות ובד לא ארוג.


יכולות ייצור:

מפעל הגלילים מיצב עצמו כמומחה בתחום ציפוי והשחזת גלילי גומי לתעשייה, עם למעלה מ 30- שנים של ניסיון.
אנו משתמשים בתהליך הייצור במגוון תערובות גומי איכותיות, בדרגות קושי שונות ממגוון צבעים ומתאים במדויק את איכות הציפוי והגימור הנדרש.

 

עמידה בתקנים מחמירים והבטחת איכות :

חברתנו מוסמכת על פי תקני ISO 9001:2015, ISO 27001:2013 ו-AS9100-D. כל שלבי הייצור והבקרה מתבצעים במעבדת האיכות במפעל התאם לסטנדרטים הגבוהים בתעשייה, עם בדיקות קפדניות להבטחת האיכות .

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה

השארת פרטים מהווה הסכמה לקבלת חומר פרסומי.

בין לקוחותינו