גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
ערכי החברה

ערכי החברה

הון אנושי

חברת 'קצב' רואה בעובדי החברה כנכס העיקרי שלה ומאמינה כי עובד מרוצה סולל את הדרך ללקוח מרוצה. אנו משקיעים משאבים רבים בתהליך הגיוס של העובדים, בהכשרתם ובקידומם, כמו גם ביצירה ושמירה על  סביבת עבודה תומכת המעשירה ומטפחת את עובדי החברה.

שירותיות

חברת 'קצב' פועלת בכמה מישורים בכדי לסייע ללקוחותינו להשיג את יעדם המקצועי ולהבטיח את שביעות רצונם, תוך התאמה אישית של שירותינו ומוצרינו לצרכי הלקוח ושימת דגש על מתן שירות מקצועי, אדיב ואנושי.

איכות

חברת 'קצב' מוסמכת על פי תקן ISO 9001 2008 ומנהלת מערך הבטחת איכות בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר. תהליכי הייצור בחברה נמצאים תחת בחינה מתמדת במעבדת החברה, ואילו מוצרי החברה המיובאים נמצאים תחת פיקוח מכון התקנים הישראלי, ונבחנים בהתאם לדרישות התקן הרלוונטי על פי חוק.

חדשנות

חברת 'קצב' מבקשת תמיד לחדש ולהוביל בכדי שנוכל להמשיך ולהציע לכם, לקוחותינו, את המענה הטוב והמתקדם ביותר בתחום עיסוקנו. בכדי לעמוד במשימה מאתגרת זו, נציגי החברה פוקדים מדי שנה תערוכות רבות בארץ ובעולם במטרה לחשוף ולהיחשף לפיתוחים ולחידושים בתחום.

מקצועיות

חברת 'קצב' פועלת ללא לאות בכדי להמשיך ולשמר את מעמדה כחברה מקצועית, המהווה מקור ידע וסמכות בתחום פועלה. זאת הודות לעשרות שנות הניסיון הנזקפות לזכותה, לידע העשיר בו היא מחזיקה ולמכשור המתקדם בו היא עושה שימוש בתהליכי הייצור השונים.

קהילתיות

חברת 'קצב' שואפת לתרום ולהשפיע מעבר למעגל עובדיה ולקוחותיה ולכן רואה חשיבות רבה בשילוב פעילות חברתית כחלק בלתי נפרד מפועלה. לאורך השנה משקיעה החברה משאבים אנושיים וחומריים בכדי להעניק חזרה לקהילה בתוכה אנו חיים ופועלים.

לסביבה באהבה

חברת 'קצב' מחויבת לשמירה על איכות הסביבה הן בפעילות הנעשית במסגרת מפעל הייצור והן בפעילות המשרדית. החברה מקפידה על שימוש מושכל במשאבים כגון מים, נייר, אנרגיה ועוד לצד מזעור פסולת ומחזורו.

עובדי החברה ומנהליה מחויבים כאחד לערכים אלו המלווים את החברה מיום הקמתה, ואשר הינם חלק בלתי נפרד מהצלחתה.

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה

השארת פרטים מהווה הסכמה לקבלת חומר פרסומי.

בין לקוחותינו