צינורות גומי - סוגי צינורות והשימושים שלהם

צינורות גומי - סוגי צינורות והשימושים שלהם

צינור גומי גמיש

צינורות גמישים העשויים מגומי מספקים מענה למגוון רחב של שימושים. הגומי מתאפיין כחומר גלם זול יחסית, עמיד למדי וכן בעל גמישות טובה, תכונות אלו הופכות את צינורות הגומי לאידיאליים עבור מגוון תחומים וענפים.

 

צינור גמיש למים – סוגים ושימושים

ישנם מגוון שימושים לצינורות גומי שונים, כגון:

 • צינור גומי עם צמה בד - מדובר בצינור גמיש במיוחד, רך ואינו מאפשר הפרשות חשמליות. התקנת הצינור לטובת העברת גז בכיריים ביתיות, היא די פשוטה, העלות שלו נמוכה וכן ניתן למצוא צינור שכזה במגוון גדלים ועוביים.
 • צנרת גומי – בכל מטבח ביתי או תעשייתי, יש צורך בצינורות גומי לטובת יניקת המים אל הברז וכן העברת המים מהברז את תעלות הביוב
 • צינורות ליניקת מים בבריכות – בין אם מדובר בבריכות ביתיות ובין אם מדובר בבריכות ציבוריות, יש צורך בצינורות גומי בגדלים שונים לטובת יניקת המים אל משאבת הסינון וחזרה לבריכה. 
 • צינורות שרשור – צינורות שרשור העשויים מגומי, מאפשרים חיפוי ושמירה של כבלים חשמליים, או קווי תקשורת העוברים דרך קירות מבנים. כמו כן, צינורות שרשור מספקים מענה הולם עבור מזגנים ומכונות כביסה, בהם הצינורות מאפשרים לנוזלים שנוצרים בשעת הפעולה לצאת החוצה.
 • צינור גומי למים בתעשייה - הולכת מים ותמיסות מימיות, העמידים לחום ולחצים גבוהים.
 • צינור גומי ללחץ אוויר בתעשייה - לשימושים נרחבים המתאימים לכל סוגי צינורות האוויר התעשייתיים
 • צינור גומי מחוזק לשמנים ודלקים - צנרת גומי גמישה העטופה ומחוזקת בבדים וספירלה העשויה מתכת, לטובת הולכת ויניקת מוצרי דלק.
 • צינור גומי מחוזק לכימיקלים - צנרת מגומי העטופה ומחוזקת בבדים וספירלה העשויה מתכת, לטובת הולכת ושאיבת כימיקלים וחומר קורוזיביים.

 

מה זה צינור גמיש 1 צול?

המרת מידת צול לס"מ, חיונית להבנת תהליכי בנייה וכן לטובת הבנה איזה קוטר של צינור יש צורך לרכוש על מנת שיהיה ניתן להחדיר אותו בקלות דרך חורים בקטרים שונים. כמו כן, חיוני לדעת איך להמיר צול לס''מ, לבקשת שירות בתחום קידוחי בטון. שכן, ברוב המקרים נהוג להשתמש ביחידה הזו בעבודות מסוגים שונים בענף הקידוחים. צול היא יחידת אורך השווה ל-2.634 ס"מ. על כן, ניתן לחשב כך גם צינור גמיש 2 צול וכן הלאה.

 

טיפים לרכישת צינור 2 צול גמיש

טרם רוכשים צינורות גומי לכל ייעוד ובכל קוטר, חשוב לזכור את הטיפים הבאים:

 • איכות הגומי – חשוב ביותר לבחור בצינורות העשויים מגומי איכותי ועמיד ככל הניתן. על מנת להבטיח רכישה שכזו, מומלץ לרכוש את הצינורות מחברה מוכרת ואמינה, הידועה באיכות המוצרים שהיא מספקת
 • מדדו את הקוטר הנדרש – יש למדוד בצורה מדויקת את הקוטר של הצינור הנדרש. שכן, בחירה שאינה בהתאם לקוטר החור בו אמור לעבור הצינור, תביא למצב שצינורות הגומי לא יוכלו לעבור בצורה תקינה או לחלופין יהיו הצינורות רפויים מדי.
 • ייעוד הצינורות – ישנם מגוון רחב של צינורות מגומי. חשוב לבחור את סוג הצינור בהתאם לייעוד הנדרש. לדוגמא, במידה ואתם נדרשים צינור לטובת יניקת גז, חשוב לבחור בצינור הייעודי עבור משימה זו.

 

צינור גמיש 3 צול - קצב 

אנו במפעל הגומי קצב, מציעים ייצור מקצועי ואיכותי של מוצרי גומי בטכנולוגיות הזרקה וכבישה. עם קרוב ל-6 עשורים של פעילות, אנו מציעים ניסיון עשיר, ייעוץ מקצועי ופתרונות ייחודיים ללקוחות ממגוון רחב של תעשיות ויישומים. מבין מגוון מוצרינו, תוכלו להנות ממגוון רחב של צינורות גומי, העשויים מחומר גלם איכותי ביותר שישרתו אתכם נאמנה לאורך זמן רב. 

 

לכל שאלה או התייעצות, מוזמנים ליצור אתנו קשר:

טלפון: 04-8424499

פקס:   04-8722133

מייל קצב גלילים/מוצרי גומי טכניים - : gummi@kzb.co.il

מייל קצב מוצרי רצפה ומלתחהagencies@kzb.co.il