המדריך לבחירת משטח למטבחים

המדריך לבחירת משטח למטבחים

משטח  PVC נגד החלקה למטבחים

בכל מטבח תעשייתי, גדול או קטן, יש סבירות גבוהה כי הרצפה תהיה מועדת להחלקות. מים שניתזים תוך כדי שטיפת הכלים, שמן שנשפך וכן עוד רשימת תרחישים העשויים לגרום לרצפה להיות חלקה ומחליקה. אחד הפתרונות היותר יעילים למניעת סכנת החלקה, היא התקנת משטחים ייעודיים המונעים החלקה. 

 

איפה מומלץ להתקין משטח PVC למניעת החלקה?

 • אזור שטיפת הכלים – האזור שבו רוב הזמן המים ניתזים לרצפה הוא אזור שטיפת הכלים. בנוסף, במידה ועושים שימוש בחומרי ניקוי שונים, הרצפה עלולה להיות מחליקה אף יותר. לכן, אזור שטיפת הכלים הוא אזור שבו מומלץ ביותר להתקין משטח למניעת החלקה.
 • אזור טיגון – במטבחים מסוימים ישנו אזור ייעודי לטיגון. באותו אזור יש סבירות גבוהה ששמן יישפך לרצפה ויהפוך אותה למשטח המועד להחלקה. לכן, חשוב ביותר להתקין משטח באזורים מסוג זה.
 • אזורים נוספים – בכל אזור במטבח שבו ישנה סכנת החלקה במטבח, מומלץ שלא לקחת את הסיכון ולהתקין שטיח שימנע את הסכנה.

 

מה חשוב לבדוק טרם רוכשים משטח למניעת החלקה

טרם רכישת משטח למניעת החלקה למטבח תעשייתי, חשוב לזכור את הדברים הבאים:

 • מדידת השטח – הדבר הראשון שיש לבדוק הוא את השטח שנדרשים לכסות בשטיח גומי. יש למדוד בצורה מדויקת ככל הניתן, על מנת לרכוש כמות מספיקה ולא להשאיר חלקים ללא שטיח. מומלץ לרכוש כמות מעט גדולה יותר מהכמות הנדרשת לכם, זאת על מנת שיהיה לכם חומר עודף שיוכל לשמש אתכם במקרים בהם לא חתכתם את השטיח בצורה נכונה וכדומה
 • איכות השטיח – השטיח נועד למנוע החלקות במטבח תעשייתי. על כן, חשוב לבחור בשטיח העשוי מחומר איכותי, חזק ועמיד מפני מים ונוזלים שונים. בחירה שכזו תבטיח לכם שטיח שישרת אתכם נאמנה לאורך זמן.
 • עובי השטיח – ישנם משטחים במגוון עוביים. יש לבחון איזה עובי נדרש עבור מרחב העבודה שלכם ולרכוש את המשטח בעובי המתאים. כלל האצבע הוא, שככל שהמשטח עבה יותר כך הוא יהיה מאסיבי ועמיד לאורך זמן רב יותר.

 

טיפים לרכישת משטח נגד החלקה

כדי להנות בצורה מרבית משטיחי גומי למניעת החלקות, ניתן להיעזר בטיפים הבאים:

 • התייעצו עם אנשי מקצוע - כדי לרכוש את המשטח המדויק ביותר עבורכם, ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע המומחים בתחום. באמצעות התייעצות שכזו, תוכלו גם לבחור בסוג השטיח במתאים ביותר עבורכם וגם בכמות הנדרשת עבורכם
 • חברה אמינה – מומלץ ביותר לרכוש את המשטח מחברה אמינה ומקצועית. בחירה שכזו תבטיח לכם שטיחים איכותיים ועמידים לאורך זמן
 • מחיר – במיוחד כאשר מדובר על רכישה כמות גדולה של שטיחי גומי, מומלץ לערוך סקר שוק ולהשוות מחירים. באמצעות השוואת מחירים תוכלו גם להבין את ממוצע המחירים עבור המוצר וגם לבחור במחיר המשתלם ביותר עבורכם
 • לא להתפשר על האיכות – במקרים מסוימים, מחיר זול מדי מהווה נורת אזהרה עבור חומר גלם עם איכות ירודה. על כן, חשוב ביותר שלא לרכוש מתוך שיקול כלכלי בלבד, אלא לקחת בחשבון גם את שאר הפרמטרים שמובאים למעלה.
 • ביקורות והמלצות – על מנת לבחור בחברה מקצועית ואמינה, ניתן לשאול מכרים שרכשו בעבר שטיחי גומי. במידה ואינכם מכירים אנשים כאלה, ניתן בקלות לקרוא ביקורות ברשת האינטרנט או ברשתות החברתיות

 

קצב – משטח  PVC נגד החלקה למטבח תעשייתי

אנו במפעל הגומי קצב, מציעים ייצור מקצועי ואיכותי של מוצרי גומי בטכנולוגיות הזרקה וכבישה. עם קרוב ל-6 עשורים של פעילות, אנו מציעים ניסיון עשיר, ייעוץ מקצועי ופתרונות ייחודיים ללקוחות ממגוון רחב של תעשיות ויישומים. מבין מגוון מוצרינו, תוכלו להנות משטיחי גומי איכותיים למטבחים תעשייתיים, שימנעו החלקה בצורה טובה במיוחד.

 

לכל שאלה או התייעצות, מוזמנים ליצור אתנו קשר:

טלפון: 04-8424499

פקס:   04-8722133

מייל קצב גלילים/מוצרי גומי טכניים - : gummi@kzb.co.il

מייל קצב מוצרי רצפה ומלתחהagencies@kzb.co.il